Çetin Ranza

GenelKullanışlı Ranza Modelleri Nelerdir?

Kullanışlı Ranza Modelleri Nelerdir?

Ranza denildiğinde genelde bireylerin aklına okul ve yatakhaneler geliyor. Oysa kullanışlı ranza modelleri ile en efektif görünümü sağlamak mümkün oluyor. Yeni nesil ranzalar için tam anlamıyla bir sanat eseri demek mümkün. Çünkü sadece çocuk ya da gençlerin uyumasına odaklanarak üretilmemiş olup, onların oyunlar oynayarak sosyalleşmeleri adına tasarımlar gerçekleştirilmiştir. Gün içinde üst katta keyifli oyunlar oynayabilir, gece de alt ranza da huzurlu bir uykuyu gerçekleştirebilir.

Kullanışlı ranza modelleri, isminde de tahmin edileceği gibi oyun oynama ve yer kazanma gibi özelliklerin öne çıktığı ürünlerdir. Çocuk odası küçükse klasik bir yatak koyduğunuzda ona sosyalleşecek bir alan bırakmazsınız. Üstelik birden fazla çocuğun olduğu bir evden bahsediyorsak kesinlikle bir sorunsala dönüşür bu durum. Çift katlı ranza tercihleri sayesinde alandan büyük tasarruf sağlanacağı gibi minik bireylerin keyifle oyunlar oynayacakları bir bölümleri de olur. Kimi modelde dolap ya da çalışma masaları da birleştirilebiliyor. Bu da onu daha da kullanışlı hale getiriyor.

Çetin Ranza markasının koleksiyonun yer alan tüm ranza modelleri, üst düzey kullanışlılık performansına sahiptir. Tuzla’daki 1000 m2’den büyük üretim tesisi ve ileri düzey teknolojiye sahip donanımlarıyla genç ve çocuk odası için vizyoner ürünlere imza atıyor. Aradığınız ferah, geniş, şık ve kullanışlı bir yaşam alanı ise doğru noktadasınız.

Her Yaşı Mutlu Edecek Kullanışlı Ranza Modelleri

Ranza sadece çocuklara özgü bir yatak mobilyası değil. Bu konforlu yatakları kullanmak için çocuk olmanıza gerek yok. Genç odalarına özgü de harikulade tasarımlar gerçekleştiriliyor günümüzde. Genelde çocuk odaları için 2 katlı tasarımlar tercih ediliyor. Fakat güvenlik konusu burada önemli bir detay. Elbette birinci kata giriş çıkışlar hayli basit, lakin ikinci kata çıkışların da basit ve güvenli olabilmesi için merdiven tasarımının çok nizami olması gerekli. Kullanışlı ranza modelleri ile bu da çok net sağlanıyor.

Günümüzde yeni dünya düzenin getirdiği en büyük handikaplardan birisi de kesinlikle çocukların sokaklarda özgürce sosyalleşemiyor oluşu. Dört duvar arasına sıkışan çocukların yaşlarının gerekliliği olan oyunları, eğlenceleri gerçekleştirmesi gerekiyor. İşte kullanışlı ranza modelleri de bu doğrultuda büyük oranda onların sosyalleşme açığını gideriyor. Kendine özel bir yaşam alanı oluşturarak burayı sahiplenecek ve en sevdiği oyunları da burada gerçekleştirecek.

Çok sayıda seçim yapabileceğiniz çocuk ranzası çeşidi var. En popüler olanıysa şüphesiz 2 katlı olanlar. Bu ürünler metal ahşap bileşimiyle üretilirler. Dayanıklılığının üst düzey olması da bundandır. Ayrıca sadece üst üste olacak diye bir konu da yok. Kimi modelde ranzalar yan yana da dizilebiliyor. Çok kullanışlı ve çok amaçlı.

Diğer yandan merdivenlerin dayanıklılığına her daim önem verilir. Güvenliğin öne çıktığı bir alandır burası. Modeline göre farklı materyallerden üretilir. Güçlü ağaç gövdelerinden üretildiği gibi ağaç metal karışımı ya da sadece metal boruların olduğu merdivenler var. Ayrıca ranzanın ikinci katında ebeveyn olarak nitelendirilen demir korkuluklar da bulunur. Tercihe göre bu korkulukların çıkarılma imkanı var. Alt katın taşıma kapasitesi 250 – 300 kilo arası olarak değişir. Üst kat ise nispeten biraz daha hassastır. 150 – 200 kilo arasına kadar ağırlık taşır. Gönül rahatlığıyla satın alıp çocuklarınızın odasına kurduracağınız ürünler bunlar.

Ranzalar Neden Kullanışlıdır?

Yıllar geçse de modası eskimiyor ranzaların. Bilakis her geçen gün artarak büyümeye devam ediyor. Çocuklu ailelerin yatak ve dekorasyon seçimlerinde öncelikli tercihi günümüzde. Peki ama onu böylesine kullanışlı yapan şey ne? Ne gibi avantajlar sağlıyor kullanıcısına? Tercihlerinizi kullanışlı ranza modellerine yöneltecek sebepleri birkaç maddede derledik.

  • Büyük oranda odada yer açarsınız.
  • Çocuklarınıza keyifli oyunlar oynayabilecekleri bir bölüm temin edersiniz.
  • Güvenli yataklara sahip olurlar.
  • Estetik yönüyle de çocuk ve genç odalarının enerjisini hayli yüksek seviyelere çeker. Başlı başına bir dekorasyon mobilya türüdür.
  • Klasik yataklara göre çok daha uzun seneler kullanmanız mümkün oluyor.
  • Fiyat performans kıyaslaması yapıldığında gerçek anlamda kullanıcısına büyük avantaj sağladığı görülmektedir.
  • Her şeyden önce çocuklarınızın mutluluğuna vesile olursunuz.

Tüm bu avantajları bir arada bulmak istiyorsanız Çetin Ranza üzerinden en kullanışlı ranza modelleri siparişi verebilirsiniz. Yeni nesil ranza çeşitleri 2022 – 2023 koleksiyonumuzda sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
1
Whatsapp Canlı Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?