Teslimat ve İade

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Ürün teslimatı esnasında veya bina önü teslimatlarında ürünü kontrol ettiğinizde, Herhangi bir hasar/eksiklikle karşılaştığınızda konuyla ile ilgili bilgi ve dokümanları; görsel ve yazılı olarak iletişim kanallarımız üzerinden tarafımıza ulaştırmalısınız. Firmamızca bilgi ve dokümanlar incelenerek gerekli müdahale en kısa sürede yapılacaktır.

Yapılacak düzeltme konusunda sizlere geri bildirim oluşturularak hasarlı/eksik görülen ürün tekrar tarafınıza nakledilerek kullanmanız sağlanır. Bu işlemlerden dolayı herhangi bir masraf ödemezsiniz. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı veya site görselden farklı ve kalitesiz çıkması halinde iade hakkınız kullanarak ürünü masrafsız olarak iade edebilir verdiğiniz ücreti geri alabilirsiniz.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Tüm ürünlerimiz sipariş ödemesi gerçekleştiği günden itibaren an az 14 gün içinde teslim edilmiş olunmalıdır.

Whatsapp
1
Whatsapp Canlı Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?